Paskutinis mokyklinis skambutis

Gegužės 21 dieną Obelių gimnazijos 73 laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Abiturientams šventę virtualiu būdu organizavo gimnazijos III-okai.

Šios gražios šventės proga prisiminimais ir palinkėjimais dalinosi pirmosios mokytojos Alė Mitalauskienė ir Kristina Jasinevičienė. Abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė, sėkmės egzaminuose ir tolimesniame gyvenime linkėjo tėvai ir auklėtoja Džiuginta Lukošiūnienė, kuri kiekvienam auklėtiniui padovanojo po simbolinį skambutį. Abiturientai, tradiciškai, palikdami mokyklą, paliko III-okams linksmą „Testamentą“. Muzikinius pasirodymus atliko 1-os klasės mokiniai (mokytoja Neringa Baranauskienė) ir neformaliojo ugdymo centro mokinės Kamilė, Aistė ir Akvilė (vadovė Daiva Kundelienė).

Sėkmės, mielieji abiturientai!

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email