Sporto ir turizmo diena

Gegužės 22 dieną gimnazijoje vyko „Sporto ir turizmo diena“. Šiai dienai užduotis ruošė mokytojai Ina Bieliūnienė, Alvydas Damoševičius, Antanas Tigrūdis, Dovilė Savickaja ir Vilija Guzaitė-Kundelė.

1-4 klasių mokiniai sporto ir turizmo dieną pradėjo sportinėm estafetėm gimnazijos stadione, vėliau iškeliavo atlikti įvairias užduotis: 1-okai gimnazijos parkelyje darė įvairiaspalvius drugelius, 2-okai lankėsi muziejuje, 3-okai – prie Ramintos šaltinio, 4-okai turistavo prie Obelių prūdo.

5,7,8 ir I klasių mokiniai su auklėtojais ir lydinčiais mokytojais keliavo į žygį pagal gautas koordinates. Eidami link tikslo, popieriaus lape sutartinių ženklų pagalba, žymėjo visus pamatytus objektus ir piešė kartografinį žygio žemėlapį.

6, II ir III klasės mokiniai rinko informaciją apie vieno pasirinkto miesto lankytinas vietas ir parengė pristatymą apie tai. Sužinojome, ką galima aplankyti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje turistui, kuo žymi ir kas išskirtinio yra lankytinoje vietoje, kokia apsilankymo bilieto kaina.

Moksleiviai ir mokytojai smagiai praleido laiką sportuodami, gavo daug turistinių žinių, sužinojo apie įžymias lankytinas vietas didžiuosiuose miestuose, aplankė mūsų miestelio lankomiausias vietas.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email