Virtualus tarptautinis technologijų konkursas „Ypatingi kokteiliai“

Gegužės mėnesį, paskatinti Vilniaus ,,Saulės“ privačios gimnazijos iniciatyvos, mūsų gimnazijos I ir III klasių mokiniai, technologijų (mitybos programos) pamokose domėjosi sveikatai palankia mityba. Mokiniai eksperimentavo ir kūrė išskirtinius, kuo sveikesnius kokteilius. Kūrybiškiausiai ir originaliai sukurtų kokteilių receptai ir nuotraukos iškeliavo į tarptautinį mokinių ir studentų virtualų konkursą „Ypatingi kokteiliai“. Konkursui buvo pateikta net 138 ypatingi kokteiliai iš 41 švietimo įstaigos. Jame dalyvavo mokiniai iš Lietuvos, Šveicarijos, Prancūzijos, Austrijos, Sirijos.

Smagu pasidžiaugti, jog mūsų gimnazijos I klasės mokinės Evelinos Dručkutės sukurtas kokteilis buvo įvertintas diplomu.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email