„Juozuko mugė 2022“ Salų dvare

 

Gegužės 27 d. Obelių gimnazijos mokiniai dalyvavo Panevėžio regiono liaudies meno ir verslumo skatinimo konkursinėje mugėje vaikams „Juozuko mugė 2022“, kuri vyko Salų dvare. Mugėje savo sukurtus karpinius pristatė mokytojos Gitos Kolosovienės vadovaujamos 3 klasės mokinės, nuostabius keramikos darbelius demonstravo neformaliojo skyriaus mokytojos Sigitos Klemkaitės keramikos būrelio mokiniai, įvairiomis technikomis sukurtus darbelius pateikė mokytojos Jolantos Kareniauskienės paruošti mokiniai. Turėjome nuostabią galimybę ne tik patys pasirodyti savo darbelius, mokytis parduoti bei mainyti, bet ir pasimokyti iš profesionalių tautodailininkų audimo, vytelių pynimo, juostų vijimo ir pynimo paslapčių.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email