Nuskambėjo paskutinis skambutis…

Gegužės 24d. nuskambėjo mūsų gimnazijos 74-ai abiturientų laidai skirtas paskutinis skambutis. Šventė prasidėjo pirmokų ir dvyliktokų iškilminga eisena. Šypsenos užliejo visų veidus stebint pirmokėlių ir  abiturientų bendrą šokį . Šventėje buvo ir džiaugsmo ašarų ir juoko. Linkėjimai sėkmingo skrydžio skriejo iš pirmųjų mokytojų, auklėtojos, tėvelių, gimnazijos direktorės bei svečių. Šventės organizatoriai, IIIg klasės mokiniai, prisiminimui abiturientams įteikė graviruotus šaukštus su užrašu „74/2022, Obeliai“ , linkėdami pilnu šaukštu semti tai ką duoda gyvenimas. Šventės pabaigoje į dangų pakilo balionai nešini pačių gimnazistų užrašytomis svajonėmis.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email