Respublikinis vokalo konkursas „Pavasario fiesta 2022“

Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo studijas lankantys kolektyvai popchoras „Obuoliukais lyja“ ir merginų ansamblis „Domino“ (mokytoja Daiva Kundelienė) dalyvavo vokalo konkurse „Pavasario fiesta 2022“. Abiems kolektyvams sekėsi puikiai, iš respublikinio XVIII-ojo vokalo konkurso, vykusio balandžio 24d. Kaune, grįžo su laimėjimais.

 

Sveikiname kolektyvą „Obuoliukais lyja“  gavus I laipsnio diplomą!

Didžiuojamės merginų ansambliu „Domino“  užėmus III vietą!

 

Kolektyvai kartu su mokytoja Daiva Žalgirio arenoje išgirdo įvairių dainų ir jų interpretacijų, matė  net 112 konkurso dalyvių sceninių įvaizdžių. Ši patirtis kolektyvus paskatino išsikelti daugiau tikslų bei ieškoti būdų jiems pasiekti.

Žalgirio arenoje – amfiteatre buvo sudarytos puikios sąlygos konkurso dalyviams – aukšto lygio įgarsinimas, puiki scena ir pritaikytos multimedijos. Tokios techninės galimybės dainininkams suteikė  daugiau pasitikėjimo ir motyvacijos.

 

Konkurso akimirkos.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email