Konkursas „Sidabro vainikėlis“

Siekiant puoselėti liaudies meno tradicijas, kiekvienais metais vykdomas Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursas ,, Sidabro vainikėlis“. Šiemet net trys Obelių gimnazijos mokinės dalyvavo pirmajame ture. Parodą surengė Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centras. Mūsų gimnazijos  mokinė, Gabrielė Urbonaitė (6 kl.) parodai pristatė keramikos dirbinius (mokytoja Sigita Klemkaitė). Gimnazistės, Skaistė Karaškevičiūtė (IIg), pristatė veltus žaislus (mokytoja Jolanta Kareniauskienė), o Rūta Kolosovaitė (IIIg) eksponavo karpytus nuotraukų rėmelius (mokytoja Gita Kolosovienė). Džiugu, kad visų mergaičių darbai buvo atrinkti į rytų Aukštaitijos regioninę parodą, kuri vyksta Utenos kraštotyros muziejuje.

Parengė mokytoja Jolanta Kareniauskienė

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email