Padėkos pedagogams

Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti spalio 5 d. Rokiškio kultūros centre muzikinį sveikinimą – šokio spektaklį „Coliukė“ (rež. Snieguolė Skardžiuvienė) mokytojams įteikė Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokiniai. Be atliktų kūrinių renginyje rajono švietimo darbuotojams, pedagogams įteiktos padėkos. Džiaugiamės, kad Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, įteikė padėkas Obelių gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus mokytojai Daivai Kundelienei ir soc. pedagogei Neringai Pajadienei.

Dėkojame vokalo mokytojai Daivai už indelį paruošiant mokinius dainų konkursams, jų įtraukimą į respublikinius projektus bei pagalbą organizuojant rajono renginius.

Dėkingi socialinei pedagogei Neringai už įtraukios stovyklos „Obels žiedo kelionė“ organizavimą, projektinių veiklų įgyvendinimą, už profesionalią pagalbą vaikams, grįsta bendradarbiavimu ir ugdančią pasitikėjimą.

Nuotraukos Rokiškio sirena