Obelinės rytas gimnazijos kieme

Rugsėjo 10-ąją Obelinės rytas gimnazijos kieme išaušo šviesus. Čia vyko daug įvairių veiklų. Mokiniai nešė savo pagamintas sapnų gaudykles, kabino jas ant medžių šakų ir linkėjo gaudyti saldžius sapnus apie Obelius. Pradinukai nuostabiais piešiniais dekoravo geltonąjį autobusą, parengdami foto sienelę iš obuolio puselių. Jiems talkino mokytojos: Rūta, Ina, Gita ir Neringa. Buvusi mokytoja Vera Kišūnienė vyresniesiems gimnazistams pasakojo mokyklų Obeliuose istoriją. Visų dėmesį prikaustė Mokslo eksperimentų šou, kur žiūrovai pamatė skysto azoto panaudojimo galimybes. Tai nebuvo vienintelė pamokėlė. Malonu, kad į gimnaziją atvyksta buvę auklėtiniai ir dalijasi savo patirtimis. Buvusi abiturientė Vaida Skvarnavičiūtė- Bansevičienė atskleidė ,,Rūšiavimo ABC“ ir gausiai apdovanojo mažuosius klausytojus.

      Kieme nuolat skambėjo muzika, mus linksmino ir saulutę kaitriau šviesti kvietė  dainorėliai (vadovė mokyt. Daiva) ir instrumentalistai (mokyt. Žana).  Aleksandravėlės bendruomenės moterys mokė kepti šakotį, mokytoja Regina Vainienė vaišino vaistažolių arbata, o bitininkas Stasys Meliūnas – gardžiu medumi. Kieme įsikūrė Rokiškio jaunimo centro žaidimų erdvė, dvaro lauko žaidimai. Vyresniųjų klasių mokinius ypač džiugino bendrystė su Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Rokiškio poskyrio savanoriais, kurie mokė mesti granatą, šaudyti oriniu šautuvu. Skanavome ir kareiviškos košės. Ypač ilga eilė nusitęsė prie ponio Hario ir jo šeimininko Pauliaus Balašaičio, nes daugybė mažylių norėjo pajodinėti. Organizatoriai dėkoja visai gimnazijos bendruomenei, padėjusiai surengti šventę.

Informaciją pateikė: mokyt. J. Šeikuvienė

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email