Saugaus eismo pamokėlė 1 klasės mokiniams


               Rugsėjo 7 dieną gimnazijoje vyko saugaus eismo pamokėlė. Pirmos klasės moksleiviai susitiko su Rokiškio policijos komisariato pareigūne Jolita Baltrūniene. Vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į mokyklą, kelių eismo taisyklės, atšvaitų naudojimo tvarka, pagrindiniai važiavimo mokykliniu autobusu, lengvuoju automobiliu reikalavimai. Mokiniai pažadėjo gatvėje elgtis atsakingai ir atsargiai. Tikėkimės, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai. Visiems pamokėlėje dalyvavusiems pirmokams ir mokytojams buvo įteiktos dovanėlės – atšvaitai.                 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email