Neformaliojo švietimo skyriaus ugdytiniai jaukioje Advento popietėje

Snieguotą lapkričio 30 dienos vakarą, gimnazijos bendruomenė surengė šventę. Tradicija tapęs susibūrimas sutelkia ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir mokinių gyvenviečių bendruomenes į vieną jaukią Advento popietę, primenančią apie lietuviškus adventinio laikotarpio šventimo papročius ir tradicijas. Tarp gimnazijos mokinių gamintų jaukių Advento vainikų ir žibintų sužibo ir Neformaliojo švietimo skyriaus keramikos studijos ugdytinių darbų paroda. Mokytojos Sigitos Klemkaitės vedami, jaunieji menininkai, gamintose žvakidėse, žvakelėse ir žibintuose, atskleidė keramikos amato grožį. Mokytojos Daivos Kundelienės ugdytiniai giedojo adventinio laikotarpio giesmeles, o mokytojos Žanos Kaladienės Instrumentalistų studijos ugdytiniai sugrojo keletą kūrinių, kurie paryškino santūrią ir jaukią laukimo nuotaiką.

Džiaugiamės, kad Neformaliojo švietimo skyriaus ugdytiniai papildė jaukų Advento popietės vakarą.