Lapkričio 30 dieną gimnazijoje vyko kultūrinės pažintinės dienos „ADVENTAS- RAMYBĖS IR SUSIKAUPIMO LAIKOTARPIS“ veiklos

1-4 klasių mokiniai gamino Advento kalendorius, dalyvavo Rokiškio krašto muziejaus edukacijose „Kaip kvailelis karaliaus žentu tapo“ ir “ Žvakių liejimas”. 5-IVg klasių mokiniai pynė ir dekoravo adventinius vainikus. 5, 6 ir 9 klasės  mokiniai vyko į Rokiškio krašto muziejų, kur dalyvavo edukacijose ,,Taškelių magija”, ,,Sodai, sodai leliumoj”, “Šventųjų kodai”. 7,8 ir 10 klasės mokiniai  dalyvavo Rokiškio r. Panemunėlio universalaus daugiafunkcio centro edukacijoje ,,Lino kančia”.

Vakare gimnazijos salėje vyko Advento vakaronė. Labai gražų atsiliepimą apie šventę parašė vakaronėje dalyvavusi viešnia Gražina Pitrėnienė; ,,Šiandien tokį žiemišką paskutinį lapkričio vakarą Obelių gimnazijoje nušurmuliavo Advento vakaronė. Gražūs adventiniai vainikai, degantys spalvoti žibintai suteikė renginiui jaukumo. Skambios vaikučių dainos, muzikavimas, nuotaikingi pasakojimai, adventinės eilės pripildė visą salę laukimo džiugesio. Ala iš Pakriaunių bendruomenės ne tik papasakojo, ką žmonės dirbo Advento vakarais, bet ir pademonstravo, kaip buvo seniau šukuojama vilna. Vita iš Aleksandravėlės papasakojo savo krašto padavimą.

Visus linksmino Obelių kapelos „Malūnas“ muzikantai ir dainininkai bei Obelių senjorų klubo šokėjų kolektyvas   „ Patrepsiukas“. Į vakaronę buvo pakviesti Obelių Laisvės kovų istorijos muziejaus, kaimyninių Aleksandravėlės, Antanašės, Pakriaunių bendruomenių atstovai. Džiugu, kad Advento vakare pabuvojo ir Obelių, Kriaunų ir Aleksandravėlės parapijų klebonas Laimonas Nedveckas. Neprailgo vakaronės valandėlės bendraujant vieniems su kitais prie vienas už kitą skanesnių pyragų, kitų vaišių stalo.

Išėjome visi į vakaro tamsą ir pakliuvome į baltus snaigių sūkurius, o virš gimnazijos skraidė baltas Gerumo angelas, pasėjęs visų širdyse po mažą kruopelytę gerumo.“