Mūsų gimnazijos komanda „Obuoliukai“ – „Žaliosios olimpiados odisėjos“ pusfinalio laimėtoja, bei būsima FINALO dalyvė!

Spalio 21 d. vyko „Žaliosios olimpiados odisėjos“ pusfinalis. Pusfinalio klausimai sukosi apie žiedinę ekonomiką, tvarią aplinką, atliekų rūšiavimą. Komandos varžėsi dėl galimybės patekti į finalą. Finalo prizas – kelionė į Europos šalį. „Žaliosios olimpiados odisėjoje“ dalyvavo 63 komandos iš visos Lietuvos. Šiame pusfinalyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda „Obuoliukai“. Komandai atstovavo III klasės mokinės: Rūta Kolosovaitė, Akvilė Šablinskaitė, Aistė Pitrėnaitė, Ernesta Černiauskaitė ir I klasės mokinė Miglė Liaudanskaitė. Iš 63 komandų į finalą pateko 14, kurios surinko nuo 25 iki 20 taškų. Į „Žaliosios olimpiados odisėja 2021“ finalą pateko ir mūsų Obelių gimnazijos komanda „Obuoliukai“. Labai džiaugiamės galėdami pasveikinti komandą, kuri įrodė, jog yra verta kovoti dėl nugalėtojų vardo. Šaunuolės gimnazistės!

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email