Trys stebuklai

Gruodžio 14 dieną mokykloje vyko Neformaliojo švietimo skyriaus instrumentalistų (mokytoja Žana Kaladienė) ir vokalo (mokytoja Daiva Kundelienė) studijų ugdytinių koncertas. Skambūs balsai, dainingi kūriniai, šventinė nuotaika visiems padovanojo gražių akimirkų. Ačiū už jas mokytojoms ir žinoma ugdytiniams.

Koncerto akimirkos.

Koncerto metu gimnazijos direktorė paskelbė socialinę iniciatyvą „Saldus Kalėdinis žodis“, kurios tikslas – pradžiuginti vienišus, skurdžiai gyvenančius Obelių senolius. Iniciatyva kvietė gimnazijos bendruomenę pasidalinti mėgstamais saldumynais ir pridėti Kalėdinį sveikinimą. Po koncerto buvo pranešta, kad „Kalėdinio pašto“ dėžutė jau laukia laiškų ir sveikinimų, kurie bus išdalinti prieš pat šventes.

Gruodžio 21 dieną į gimnaziją atvyko Obelių seniūnaitė Zita Skvarnavičienė, kuriai buvo įteikti socialinės iniciatyvos „Saldus Kalėdinis žodis“ metu surinkti skanumynai ir Kalėdiniai palinkėjimai. Moteris pasakojo mokiniams, kaip lanko vienišus žmones, neša jiems sriubos. Pasakojo apie sveikatos svarbą ir kad šie saldumynai tikrai pradžiugins vienišų ir senolių šventes. Taip pat šią dieną mokykloje Kalėdų pašto dėžutėje buvę laiškai pasiekė savo adresatus.

Kūrybingų švenčių Jums linki Neformaliojo švietimo skyrius!!!