Tarptautinė Tolerancijos diena gimnazijoje

Šiais metais sukanka dvidešimt metų, kai Lietuvoje pradėta minėti Tarptautinė Tolerancijos diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių įvairovę ir atskleisti įvairovės privalumus. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – žibintas. Mūsų gimnazijos 1-8, I-IV klasių mokiniai kūrė žibintus, kurie puošia gimnazijos I – ojo aukšto fojė. Tolerancijos dienos rytmetyje visų klasių mokiniai šoko bendrą šokį ,,Vienintelis toks“, pertraukų metų piešė bendrą piešinį  ,,Aš toks – tu kitoks”, 8 klasės mokiniai dalyvavo filmo ,,Gerumo stebuklas“ peržiūroje – diskusijoje.

Renginių metu siekėme ugdyti mokinių empatiją, supratimą, o svarbiausia – kvietėme priimti kitokį žmogų ir be smerkimo gerbti jo gyvenimo pasirinkimus.