Rytas Obelių gimnazijos kieme

Tradiciškai „Obelinės“ šventės šeštadienio rytas visus sukviečia į Obelių gimnazijos kiemą pasiklausyti koncerto, sudalyvauti įvairiose edukacijose, susitikti su buvusiais klasiokais ar pasivaikščioti po mokyklą ir pamatyti, į kokias įdomias veiklas įsitraukia gimnazijos mokiniai, kaip keičiasi mokyklos erdvės. Šiais metais kartu su klasių vadovais mokyklos pievelėje mokiniai dėliojo šventinį ornamentą „Kelias į mokyklą“. Obelių gimnazijos rytas prasidėjo pamokomis, kurias vedė neįprasti mokytojai – mūsų mokyklos baigusieji – Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Saulius Čiučelis, aktorius ir nekilnojamojo turto agentūros įkūrėjęs Antanas Kišūnas, pedagogas ir renginių organizatorius Vitaras Varnas. Tad pamokos buvo netradicinės, kupinos motyvacijos, žaidimų ir istorijų apie profesinio kelio pasirinkimą.

 Vėliau visus į šventę kvietė meškutė Luna, skambėjo neformaliojo švietimo skyriaus ugdytinių koncertas. Čia taip pat vyko amatininkų dirbtuvėlės, kurių metu, tautodailininkės Augenijos Ruželienės pagalba, galima buvo pasigaminti suvenyrų. Žaidimų erdvė vaikams ir jaunimui kvietė leisti muilo burbulus, pažadinti vaizduotę piešiant spalvotomis kreidelėmis. Meninėje instaliacijoje vyko kūrybiniai eksperimentai – guašu buvo tapomi neįtikėtini piešiniai. Obelinės tema pateikta fotosienelė traukė lankytojus įsiamžinti. Netruko ir vaišių, kuriomis dosniai vaišino Obelių gimnazijos mokinių aktyvios tėvelių šeimynos, Obelių bendruomenės centras. „Grimerena“ kolektyvas dekoravo piešiniais veidukus, puošė trumpalaikėmis tatuiruotėmis, smaližius džiugino cukraus vata. Ne tik mažiesiems šventės dalyviams, bet ir jų tėveliams ugniagesiai gelbėtojai demonstravo priešgaisrinės technikos galimybes parodomojoje programoje. Vyko tarptautinės įskaitinės šokių su šunimis varžybos „Obuolių taurė“ kurių metu buvo galima išvysti borderkolių, rotveilerių, malinua ir kitų veislių šunų pasirodymus.

Daug visko įvyko prie gimnazijos smagaus ir skanaus! Džiaugiamės galėję visiems atverti savo gražios ir mylimos mokyklos duris, pradžiuginti nuostabiu mokinių koncertu ir įvairiomis nemokamomis veiklomis, lauksime visų ir kitais metais!

 

https://rokiskiosirena.lt/naujiena/laisvalaikis/obeliu-gimnazijos-kiemelyje-nuo-vyteliu-pynimo-iki-ugniagesiu-technikos-fotovideo

 

Nuotr. autor. Rokiškio Sirena

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email