Projekto „Jungtinis vaikų choras“ repeticija

Džiaugiamės, kad Neformaliojo švietimo skyriaus pagrindinės vokalo studijos ugdytiniai ir jų mokytoja Daiva Kundelienė tapo  2024 metais šimtmetį mininčios Dainų šventės dalimi. Įvyko pirmoji projekto „Jungtinis vaikų choras“ repeticija. Nacionaliniame Lietuvos kultūros centre, Vilniuje, vykusios repeticijos metu, gerai žinoma dirigentė Valerija Skapienė supažindino su taisyklingo dainavimo pagrindais ir chorinės muzikos atlikimo principais. Intensyvią repeticiją praskaidrino naujos pažintys su kitais, 11-16 metų projekte dalyvaujančiais bendraminčiais iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Džiugu, kad Lietuvoje gerai žinomi vaikų chorinės muzikos profesionalai dalinasi patirtimi ir suburia į „dainos“ bendruomenę.

Projekto organizatoriai – Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Vilniaus muzikos mokykla „Ugnelė“

Akimirkos iš pirmosios projekto repeticijos.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email