Obels žiedo giesmė-2019

Gegužės 30 dieną Obelių miesto aikštėje vyko 14-tasis mažų miestelių vaikų ir jaunimo vokalistų konkursinis festivalis „Obels žiedo giesmė-2019“. Festivalio globėjas, Lietuvos operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis, o ilgametė šventės organizatorė – Obelių gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus vokalo studijos mokytoja Daiva Kundelienė.

Jame buvo galima išvysti net 34 dalyvių pasirodymus. Solistų ir ansamblių kategorijose pasirodė dalyviai iš Utenos, Panevėžio, Anykščių, Zarasų bei Rokiškio rajonų. Šis festivalis kasmet suburia daugybę talentingų atlikėjų, kuriuos vertina profesionali komisija. Šiais metais festivalyje gimnaziją lydėjo sėkmė. Popchoras „Ech, och, ach“ – I vieta, popchoras „Obuoliukai“ – II vieta, solistės kategorijoje Silvija Šniokaitė – III vieta.

Sveikiname laureatus!

Džiaugiamės galėdami ne tik organizuoti šį festivalį, jame dalyvauti, bet ir juo džiuginti miestelio gyventojus. O labiausiai džiugina, neformaliojo švietimo skyriaus mokinių dalyvių gausa ir pasiekti rezultatai.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email