Konkursas „Sidabro vainikėlis“

Utenos kraštotyros muziejuje nuo kovo 26 iki balandžio 12 d. vyko 10-asis Lietuvos moksleivių liaudies dailės paroda – konkursas „Sidabro vainikėlis“. Šioje parodoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių: Austėjos Kligytės 5kl. karpiniai ir Vakarės Irinos Butkytės 7 kl. velti darbai. Balandžio 12 d. baigiamajame renginyje komisija, atsižvelgus į konkursui pateiktų darbų meninę vertę, atlikimo meistriškumą, kūrinio sąsajas su lietuvių liaudies dailės, etninės kultūros tradicijomis atrinko darbus, kurie toliau pateks į nacionalinį turą. Vakarės velta prakartėlė buvo įvertinta I vieta ir  keliaus į nacionalinį turą, o Austėjos darbai užėmė II vietą. Nacionalinė paroda bus rengiama 2024 m. gegužės mėn. Panevėžio rajono Upytės tradicinių amatų centre.

Sveikiname ir džiaugiamės mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais. Mokinėms padėjo pasiruošti mokytojos Gita Kolososvienė ir Jolanta Kareniauskienė.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email