Gimnazijos mokinių savivaldos išvyka į Biržus

Spalio 12 dieną Ig-IVg klasių mokinių savivaldos atstovai vyko į pažintinę–edukacinę išvyką į Biržus. Aplankė Biržų pilį ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Skaičių magija“.

Edukacijos metu sužinojo, kaip skaičius ir datas rašė žmonės šumerų, Senovės Egipto bei Romos imperijos laikais. Suskaičiavo savo gyvenimo skaičių ir sužinojo apie save šį tą įdomaus. Pasivaikščioję po pilį vyko į Helovino miestelį Kirkiluose! Aplankę Frankenšteino laboratoriją, kurioje ne tik šiurpūs vaizdai bet ir juntamas nesvarumo jausmas, vėliau keliavo į siaubo kambarį, kuris savo pavadinimą patvirtino, nes išėjus iš kambario emocijų ir įspūdžių netrūko. Pasivaikščioję po parką, kuriame gausybė atgimusių ir šiurpą keliančių būtybių, pasisėmę puikių įspūdžių parvykome namo.

Dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą galimybę patirti nuostabių įspūdžių!

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email