Gimnazijoje vyko baudų metimo į krepšį konkursas

 Vasario mėnesį gimnazijoje buvo organizuotas baudų metimo į krepšį konkursas. Jame panoro dalyvauti 39  gimnazijos 5-8 ir I-IV klasių mokiniai.

Pagal konkurso sąlygas visi mokiniai į krepšį metė po 10 kartų ir kiekvienas tikslus  metimas buvo vertinamas taškais.

Pagal pasiektus  geriausius rezultatus į finalinį etapą buvo atrinkta  10 berniukų ir 6 mergaitės.

Berniukų tarpe nugalėtoju tapo IV gimnazinės klasės mokinys Dainius Pupelis surinkęs 49 taškus, antroji vieta atiteko  8 klasės mokiniui Vaidui Šablinskui. Jo rezultatas 36 taškai. Trečiąją vietą iškovojo taip pat  8 klasės atstovas Edvinas Binkauskas. Rezultatas – 33 taškai.

Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo 7 klasės mokinė Kamilė Venslovaitė. Jos rezultatas 10 taškų, antrą vietą užėmė IV gimnazinės klasės atstovė Živilė Marcinkevičiūtė. Rezultatas – 9 taškai. Trečioji vieta nebuvo nustatyta, nes dalyvavo tik 2 dalyvės.

Konkurso nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti gimnazijos diplomais ir atminimo medaliais.

Artimiausiu metu , kovo mėnesį , gimnazijoje planuojamas organizuoti tinklinio turnyras.

Parengė mokytojas Antanas Tigrūdis