Garsinio skaitymo konkursas ,,Eilės mamai“

   Artėjant Motinos dienai, Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko  garsinio skaitymo konkursas „Eilės mamai“. Jį organizavo Rokiškio rajono specialiųjų pedagogų, logopedų metodinis būrelis ir Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių komunikavimo ir kultūrines kompetencijas, atsižvelgiant į vaikų poreikius, išgales, individualią kalbinę patirtį. Obelių gimnaziją atstovavo šeši mokiniai: Karina Nišanovaitė ( 2 klasė) , Modestas Mažeika ( 3 klasė), Vaida Gaidytė, Elinga Urbonaitė, Eligijus Vaitkevičius ( 5 klasė),  Laviltė Gilytė ( 8 klasė). Mokinius konkursui ruošė specialioji pedagogė Elvyra Jočytė ir logopedė Rasa Kundelienė. Dalyviai skaitė lietuvių autorių poezijos ir prozos kūrinius. Komisija vertino skaitymo girdimumą, aiškumą, taisyklingumą, intonaciją, kūrinio nuotaikos perteikimą ir skaitovo sceninę laikyseną. Sveikiname Kariną, Modestą, Eligijų ir Laviltę, tapus nugalėtojais. Kiekvienos amžiaus grupės geriausi skaitovai buvo apdovanoti  Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro padėkomis ir prizais. Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos darbuotojos papasakojo apie veiklas, užsiėmimus, vykstančius bibliotekoje. Vaikai ir mokytojos apžiūrėjo erdves, šiuo metu bibliotekoje esančią parodą.