Europos kalbų diena 2021

Rugsėjo 27 dieną paminėta Europos kalbų diena Obelių gimnazijoje. Ši diena skirta Europos kalbų įvairovei ir svarbai pažymėti, skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą. Kalbų mokymasis taip pat ugdo ir stiprina meilę savo kalbai, leidžia pajusti gimtojo krašto grožį, savitumą ir unikalumą.

Gimnazijos mokiniai piešė žmogaus siluetą ir spalvino nurodytos šalies vėliavos spalvomis, dalyvavo protmūšyje, parengė informacinius stendus, rašė žodžius įvariomis Europos kalbomis. Su keliautojų būreliu keliavo į Ilzenbergo dvarą ir dalyvavo ekskursijoje-edukacijoje „Užkoduota kelionė po Ilzenbergo dvaro parką“.

Reikia nepamiršti, kad kalba — ne tik žodžiai, ji leidžia pamatyti pasaulį kitomis akimis.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email