eTwinning projektas ,, Traditional winter holidays in Europe” ”/,,Tradicinės žiemos šventės Europoje”

2023 metais lapkričio- gruodžio mėn. 3 klasės mokiniai dalyvavo eTwinning projekte ,,Traditional winter holidays in Europe”/,,Tradicinės žiemos šventės Europoje”. Projekte dalyvavo 10 mokyklų iš 6 šalių- Lenkijos, Rumunijos, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos, Lietuvos.

        Pasaulyje, kuriame technologijos fiksuoja vaikystės visatą, o žiniasklaida tarp vaikų propaguoja įvairias kultūras iš skirting šalių, autentiški papročiai ir tradicijos yra viena iš neprilygstamų ir neginčijamų vertybių. Turime pareigą neleisti, kad laikas ir šiuolaikinio pasaulio įvykiai juos pamirštų.Šiuo projektu buvo siekiama iš naujo atrasti gimtosios šalies ir įvairių Europos šalių tradicijas ir papročius, kurie buvo išsaugoti nepaisant laiko bėgimo, tačiau, nėra pakankamai žinomi ar propaguojami.

Ina Bieliūnienė

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email