Atsisveikinimo su mokinėmis iš Švedijos koncertas

Neformaliojo švietimo skyriaus užsiėmimuose svečiavosi 6 mokinės iš Švedijos Rudbeckianskos gimnazijos. Merginos lankėsi instrumentalistų bei elektrinių vargonėlių studijos (mokyt. Ž.Kaladienė) užsiėmimuose, kuriuose svečiai nedrįso groti pagrindiniais instrumentais, tačiau puikiai pritarė ugdytinių atliekamiems kūriniams perkusiniais instrumentais. Merginos aplankė ir vokalo studijos (mokyt. D.Kundelienė) ugdytinius. Šių užsiėmimų metu svečiams pasakota ir parodyta, kaip vokalo studijos ugdytiniai ruošiasi šiemet šimtmetį švęsiančiai Dainų šventei. Švedės labiausiai įsitraukė į keramikos ir tapybos studijų (mokyt. S.Klemkaitė) veiklas. Trumpai prisilietė prie kūrybinio proceso ir specifinės meno veiklos, kuri, pasak dalyvių, veikė kaip atpalaiduojanti, relaksacinė forma.
Gimnazistės džiaugėsi naujomis patirtimis, buvo sužavėtos ugdytinių galimybėmis ir asmeniniu pasiekimų vertinimu.
Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo ir instrumentalistų studijų ugdytiniai kartu su mokytojomis surengė išlydėtuvių koncertą, kurio akimirkos nuorodoje:
 
 
 
 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email