Vadovai

Gimnazijos direktorius Jonas Bulovas

III vadybinė kategorija, technologijų mokytojas, pedagoginio darbo stažas - 35 m.

Tel. 8 (458) 78 410; mob. 8 698 86 834.

Neformaliojo švietimo skyriaus vadovė ir neformaliojo švietimo organizatorė Irena Povilaitienė

II vadybinė kategorija, rusų kalbos mokytoja, pedagoginio darbo stažas 32 m.

Mob. 8 624 65 396

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gita Kolosovienė

III vadybinė kategorija, pradinių klasių mokytoja, pedagoginio darbo stažas 17 m.

Mob. 8 682 52361

Informacija atnaujinta: 2016-03-21 09:08