Virtuali kūrybinių darbų paroda „Mano augintinis“

Šių metų kovo mėnesį Rokiškio r. savivaldybės švietimo centras, Rokiškio r. specialiųjų pedagogų, logopedų metodinis būrelis ir Juodupės gimnazijos specialioji pedagogė, logopedė metodininkė organizavo rajoninę virtualią kūrybinių darbų parodą „Mano augintinis“ 1-10 klasių mokiniams.

Parodai buvo pateikti net 78 kūrybiniai mokinių darbai. Dalyvavo mokiniai iš Senamiesčio, J. Tūbelio progimnazijų, Juodupės, Obelių, Pandėlio, J. Tumo-Vaižganto gimnazijų, Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ bei mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ Kavoliškio skyriaus, Panemunėlio mokyklos-daugiafunkcio centro, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro ir Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos.

Obelių gimnazijai atstovavo Augustė Senkevičiūtė (2 klasė), Elinga Urbonaitė (2 klasė), Evita Urbonaitė (2 klasė), Laviltė Gilytė (5 klasė), Andrius Vilkonis (7 klasė), Vaidas Šablinskas (7 klasė), Erika Gelžinytė (8 klasė), Salvijus Žilys (8 klasė). Mokiniai augintinių pristatymus rengė nuotolinio ugdymo metu vasario mėnesį. Vieni rašė konsultuojami specialiosios pedagogės Elvyros Jočytės ir logopedės Rasos Kundelienės, kiti gyvūnėlių aprašymus kūrė kaip namų darbus, savarankiškai ar padedami tėvelių. Buvo smagu išgirsti, kokie svarbūs vaikams yra jų augintiniai. Iš aprašymų matome, kaip pažįsta mažųjų draugų charakterį, žino, ką jie mėgsta, kaip juos myli ir lepina.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email