Tradicinė Šeimos dienos šventė gimnazijoje

Gegužės 14 d. gimnazijoje vyko šventė, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šventės metu klausėme priešmokyklinės darželio grupės vaikų dainelių,  Neformaliojo švietimo skyriaus instrumentalistų (mokyt. Ž. Kaladienė) ir vokalo studijų (mokyt. D. Kundelienė) ugdytinių koncerto,  apžiūrėjome tapybos ir keramikos studijų (mokyt. S. Klemkaitė) ugdytinių darbų parodas. Įsisukome į žaidimų ratelius stebėdami pradinių klasių „šeimų“ pristatymus apie keliones po Lietuvos etnografinius regionus. Stebėjome informatyvius 5-8 ir I klasių moksleivių pasirodymus apie įvairių Europos šalių kultūras (5 klasė pristatė JAV, 6 kl. – Italiją, 7 kl. – Ispaniją, 8 kl. – Prancūziją,  I kl. – Graikiją). Pasirodymus stebėjo ir vertino komisija. Visos klasės buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiais prizais, o temperamentingi „ispanai“ ir antikinę kultūrą pristatę „graikai“ buvo apdovanoti pagrindiniais prizais.

Šeimos dienos akimirkos

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email