Susibūrę paminėti Šeimos dieną

Gegužės 11 d. gimnazijos kiemelyje vyko neformaliojo švietimo skyriaus mokinių koncertas, meno darbų pristatymas, subūręs paminėti Šeimos dieną. Džiaugiamės galėdami ne tik organizuoti šią šventę, joje dalyvauti, bet ir džiuginti mokyklos bendruomenę ir susirinkusius obeliečius.

Tiek daug įtampos ir jaudulio prieš pasirodymus scenoje, nerimastingo virpulio svarstant, kaip žiūrovai įvertins tapybos ar keramikos darbus. Darželio popchorai „Pumpurėlis“ ir „Mažieji obuoliukai“ žiūrovams scenoje pasirodė pirmą kartą. Likę šventės dalyviai, scenoje ne naujokai, tačiau po pandeminio laikotarpio, daug ką pamiršę… Viskas lyg pirmą kartą. Didžiulis scenos ilgesys ir sukurtų darbų gausa įkvėpė drąsos pasirodyti publikai, o aplodismentai priminė svajones ir ambicijas judėti pirmyn.

Neformaliojo švietimo skyriaus šeimoje smagu.

Prisijunk ir tu! 😊

Šventės akimirkos.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email