Sporto diena

Gegužės 21 dieną gimnazijoje vyko sporto diena 1-4, 5-8 ir I-IV klasių mokiniams.

Šventės metu 1-4 klasių mokiniai vyko į turistinį žygį ,,Marimontas – Antazavės šilo kautynių vieta“. Edvardo tėtis papasakojo apie miško gyventojus ir medžius, parodė kaip išmatuoti medžio aukštį, kamieno storį, apskaičiuoti jų amžių.   Lietuvos šaulių sąjungos narys, Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius, apžvelgė Antazavės  krašto partizaninį judėjimą, kartu su vaikais apžiūrėjo partizanų bunkerį. Džiugu, kad mokiniai domėjosi Lietuvos istorija, uždavė Rimantui daug klausimų. Dėkojame Kęstučiui Pivoriūnui už skirtą laiką, labai įdomų pasakojimą ir saldumynus.

5-7 klasių mokiniai dalyvavo kvadrato varžybose, 8-III klasių mokiniai rungėsi tinklinio žaidime. Atvykę į gimnaziją, mokiniai kartu su klasių vadovais ruošė savo klasės prisistatymą – šūkį, kurį po varžybų pristatė gimnazijos bendruomenei. Buvo išrinkti geriausi ir geriausios kvadrato ir tinklinio žaidėjai. Mokiniai buvo labai entuziastingi ir sportiškai nusiteikę, norėjo dar tęsti ir tęsti sporto šventės užsiėmimus ir labai nenoriai, nuvargę ir laimingi, išsiskirstė namo.