Sporto diena

Obelių gimnazija gegužės 20 d. surengė jau tradicija tapusią sporto ir turizmo dieną. 

      2 ir 4 klasės mokiniai keliavo  prie Obelių tvenkinio. Sporto ir turizmo dieną pradėjo  mankšta, dalyvavo estafečių varžybose, kūrė sportinius šūkius, žaidė judriuosius žaidimus.

      5-12 klasių mokiniai vyko į Bradesių poilsiavietę. Sportinėse turizmo rungtyse dalyvavo 8 komandos. Turistinio orientavimosi vietovėje rungtyje, geriausia pasirodė Ig klasės komanda, greičiausiai suradusi visus pažymėtus žemėlapyje taškus. Antra liko IVg klasės komanda, o trečiąją vietą iškovojo  IIg klasės komanda. Turistinės estafetės rungtyje nepralenkiama buvo 7 klasės mokinių komanda, antrą vietą užėmė 8 klasės, o trečią Ig klasės komanda. Mokiniai poilsiavietėje aktyviai praleido laiką, tinklinio aikštelėje žaidė tinklinį.

      Sporto dienos pabaigą vainikavo turistinės košės ragavimas. Į namus visi grįžo pasportavę, sutvirtėję fiziškai ir dvasiškai atsigav

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email