foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Obelių gimnazijoje mes turime galimybę įgyti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokykloje vykdomas specialiųjų poreikių mokinių ir neformalusis vaikų švietimas, aktyvi socialinė, prevencinė, kultūrinė, sportinė ir pažintinė veikla. Pamokose taikomi modernūs mokymo ir mokymosi metodai, ugdymo procese naudojamos IKT.

Obelių gimnazija

www.obeliugimnazija.ltObelių gimnazija

Apie Obelių gimnaziją

Daugiau

Projektai

Apie vykdomus projektus

Daugiau

Neformalus ugdymas

Apie neformalų ugdymą...

Daugiau

Ugdymas karjerai

Apie ugdymą karjerai...

Daugiau

 

              Pirmą ir antrą stovyklos dienas Lietuvos vaikų ir jaunimo centro specialistai  organizavo vaikams savęs pažinimo užsiėmimus: ,,Apie save“, ,,Gyvenimo medis“, ,,Piliečio teisės ir pareigos“, ,,Seku seku pasaką“. Vakare stovyklautojai pramogavo ,,Moto roki“ trasoje, išbandė savo taiklumą šaudymo varžybose.

              Trečią stovyklos  dieną  gimnazistai vyko į vieną žinomiausių Latvijos kurortų prie Baltijos jūros – Jūrmalą. Vaikai ne tik mėgavosi poilsiu paplūdimyje ir vandens pramogomis, bet ir vaikščiodami kurorto gatvėmis grožėjosi senoviniais pastatais, skulptūromis, vandens fontanais bei ,,Dzintari“ parku. Pasigrožėję Jūrmala keliavo į Biržus. Čia aplankė Kirkilų apžvalgos bokštą, karstinius ežerėlius bei dalyvavo edukacinėje programoje ,,Avis aprengs bei pamaitins“.

              Ketvirtą dieną  mokiniai plaukė baidarėmis Sartų regioninio parko vingiuojančia Kriaunos upe, kurioje nestigo užvartų, nendrių labirintų, pelkėtų vietų. Po pietų apsigyveno Dano Mediko sodyboje prie Sartų ežero. Čia mokinių laukė lektorės Laura ir Sigita iš VšĮ „Juoda avis“. Stovyklautojams buvo vedami užsiėmimai apie motyvaciją, paauglių savivertės stiprinimą. Vakare dalyviai žaidė bilijardą, kaitinosi pirtyje, mėgavosi vandens malonumais ir bendraamžių draugija.

              Paskutiniąją dieną vyko stovyklos uždarymas, savaitės veiklų refleksija. Stovyklautojų nuomone, geros stovyklos pagrindas – puikūs pedagogai ir iki smulkmenų suplanuotos naujos, aktyvios bei kūrybiškos veiklos.

                      Dėkojame prie stovyklos veiklų prisijungusiems ir padėjusiems tėveliams Valentinai Smalinovienei, Jolantai Kurklietienei, Ligitai Tiškovaitei  pedagogams Elvyrai Jočytei, Daliai Kvedaraitei, Alvydui Damoševičiui, Antanui Tigrūdžiui.

2020 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved