Šeimos diena gimnazijoje

Nepastebimai pralėkė Šeimos diena. Abiturientų žodžiais, šeima – tai ne tik žmonės su kuriais esame po vienu stogu, bet ir tie, su kuriais dalinamės išgyvenimais, turime nuostabių prisiminimų.

Tradicinę Šeimos šventę šiemet praturtino mokinių ir klasių vadovų ne vieną pamoką kurtos knygos ir jų pristatymai. Teko susimąstyti ką mums reiškia šeima, už ką mylime ją ir galiausiai, tai ką gi su ja veikiame? Ir štai kiek daug prisiminimų ir idėjų sugulė į knygų puslapius, rodos būtų galima parašyti ne vieną knygą. Sukurtos knygos džiugino akis, nes kiekviena buvo kitokios struktūros, išvaizdos – pasižymėjo archajiškumu, spalvingumu, dokumentiškumu, originalumu, žurnalistiškumu, estetiškumu. Smagu rašyti ir klaidžioti prisiminimuose…O kiek išgyvenimų buvo ją pristatant. Reikėjo daug drąsos ir ryžto. Tačiau visos klasės sumaniai, originaliai ir kūrybingai, donelaitiškai, filosofiškai, maištingai, nuotaikingai, autoironiškai ir netgi katiniškai pristatė savo kurtas knygas.

Tradiciškai Šeimos dienos šventėje džiugino Neformaliojo švietimo skyriaus mokinių akademinis koncertas bei keramikos ir tapybos paroda. Saulėtus ir skambius pasirodymus atliko vokalo (mok. Daiva Kundelienė) ir instrumentalistų (mok. Žana Kaladienė) studijų ugdytiniai. Keramikos ir tapybos (mok. Sigutė Klemkaitė) mokinių darbų ekspozicijos stebino unikalumu, spalvingumu, formomis, idėjomis ir kūrybingumu. Paskutinį kartą Šeimos dienos koncerte pasirodžiusių abiturienčių merginų ansamblis „Domino“ bei jų atliekamos solinės dainos žiūrovams paliko neišdildomą įspūdį. Gausybe kūrinių linksmino priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokiniai, o „pagaliukų“ šokis įtraukė žiūrovus šokti drauge, buvo eksponuojami mažųjų mamų portretai. Taip pat buvo eksponuojami 3 klasės mokinių darbai, kurie dalyvavo integruotos anglų bei dailės ir technologijų pamokos kūrybinių darbų konkurse „Mano mama“ („My mum“).

Pažintinę kultūrinę dieną vainikavo apdovanojimai. Buvo išrinktos 3 klasės nugalėtojos, kurios gavo pagrindinius prizus, taip pat visos klasės apdovanotos padėkos raštais.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email