Sausio 13-tosios minėjimas gimnazijoje

Sausio 13-osios rytą visa Obelių gimnazijos bendruomenė susirinko paminėti Laisvės gynėjų dieną, prisiminti žuvusiuosius, pasidalinti tų dienų prisiminimais, pagerbti Obelių krašto žmonių, gynusių mūsų parlamentą ir pabūti vienybėje. Pilietinėje akcijoje prie Laisvės kovų istorijos muziejaus  „Laisvės liepsna – Sausio 13-osios gynėjams“ skambėjo varpo dūžiai, himnas, pleveno trispalvės, žvakių liepsnelės, skambėjo dainos, skaitomos obeliečių Laisvės gynėjų pavardės, teikiamos padėkos Laisvės gynėjams. Liepsnojantis laužas ne tik šildė, bet ir sujungė bendrystės akimirkai. Moksleiviai aktyviai įsijungė į performansą „Iš tamsos į šviesą !“. Kiekvienas paėmęs lapelį su užrašyta Laisvės gynėjo pavarde segė į Lietuvos „širdį“, nes obeliečiai, budėję mūsų Laisvės sargyboje 1991 –ųjų Sausio 13-osios naktį kartu su tūkstančiais Lietuvos žmonių, mums dovanojo šviesą, Laisvės liepsną, kuri mumyse dega ir šiandien.

 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email