Projekto „Discover, explore, know …“ „eTwinnig“ nacionalinis kokybės ženklelis

Nuo 2021-01-11 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis ir šeštos klasės mokiniai su mokytoja Dovile Savickaja dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Discover, explore, know …“ . Projekte dalyvavo 16 mokyklų iš 3 šalių – Turkijos, Latvijos ir Lietuvos. Pasibaigus projektui buvo pateikta paraiška Nacionaliniam kokybės ženkleliui gauti. 2021-10-31 buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis už projektą „Discover, explore, know…“.

Nacionalinis kokybės ženklelis suteikiamas mokytojams, kurie vykdo puikius projektus programoje „eTwinning“, ir jis parodo, kad projektas pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje. Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email