Projektas „Mes rūšiuojam“

Labai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos moksleiviai ir mokytojai dalyvauja 10 metų iš eilės organizuojamame unikaliame aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam”.  Projekto „Mes rūšiuojam“ tikslas – mokyti mokyklos bendruomenę tinkamai rūšiuoti atliekas, rinkti atskirai elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekas ir nemaišyti jų su buitinėmis atliekomis. Projekto metu atliekas renka UAB „Atliekų tvarkymo centras“. Mūsų mokyklos moksleiviams ir mokytojams puikiai sekasi rinkti baterijas. Šiais mokslo metais jų surinkome net 29 kg. Už surūšiuotas ir priduotas atliekas mokyklos bendruomenė gaus taškus, kuriuos galės iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas (kino bilietus, ekskursijas, keliones, pramogas gamtoje, sporto prekes ir t.t.).  Rūšiuokime elektronikos ir baterijų atliekas, rinkime taškus ir iškeiskime juos į prizus.  Būkim atsakingi – saugokime gamtą!

Parengė chemijos mokytoja Reda Naikauskienė

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email