Nuo 2021-10- 09 1 klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „ATAMIZDAN YADİGAR / Mūsų protėvių palikimas“. Projekte dalyvauja 17 mokyklų iš 7 šalių- Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Latvijos, Slovakijos, Italijos ir Lietuvos.

Nuo 2021-01-11 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis ir šeštos klasės mokiniai su mokytoja Dovile Savickaja dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Discover, explore, know ...“ . Projekte dalyvavo 16 mokyklų iš 3 šalių - Turkijos, Latvijos ir Lietuvos. Pasibaigus projektui buvo pateikta paraiška Nacionaliniam kokybės ženkleliui gauti. 2021-10-31 buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis už projektą „Discover, explore, know...“.
Nacionalinis kokybės ženklelis suteikiamas mokytojams, kurie vykdo puikius projektus programoje „eTwinning“, ir jis parodo, kad projektas pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje. Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

2020 metais vykdėme eTwinning projektą „Kelias mokantis rusų kalbos per skrandį“ (Путь к русскому языку через желудок). Projekte dalyvavo 8 mokyklos iš 5 šalių- Estijos, Gruzijos, Lenkijos, Moldovos ir Lietuvos.

Nuo 2021-01-11 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis  ir šeštos klasės mokiniai su mokytoja Dovile Savickaja dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte  „Discover, explore, know ...“  Projekte dalyvauja 16 mokyklų iš 3 šalių- Turkijos, Latvijos ir Lietuvos

Obelių gimnazijos pradinių klasių mokiniai nuo rugsėjo 17 d. dalyvauja eTwinning projekte „I grow up healthy and strong“. Šiame projekte dalyvauja 12 mokytojų iš trijų Europos šalių (Latvijos, Turkijos, Lietuvos).