Pirmasis Rokiškio r. „Sidabro vainikėlis“ atkeliavo į Obelius

Birželio 1 d. Zyplių dvare vyko moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ parodos uždarymo bei laimėtojų paskelbimo šventė.

 ,,Sidabro vainikėlio“  parodose dalyvavo virš 300  Lietuvos moksleivių- jaunųjų kūrėjų. Trisdešimt aštuonių mokinių, užėmusių pirmąsias vietas savo regionuose, darbai  varžėsi dėl šešių sidabro vainikėlių. Kūrinius vertino komisija, kurią sudarė muziejininkai, dailėtyrininkai, etnografai.

Konkurso respublikiniame etape Obelių gimnazijos IIIg klasės mokinė Rūta Kolosovaitė  buvo apdovanota garbingu prizu- SIDABRO VAINIKĖLIU. Džiaugiamės, kad komisija pastebėjo  Rūtos domėjimąsi lietuvių liaudies tradicijomis ir  puikiai įvertino jos sukurtus nuotraukų rėmelius (karpiniai).

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email