Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 31 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo penkiolikai gimnazijos abiturientų.  Šventė prasidėjo abiturientų pasitikimu gimnazijos kieme ir palydėjimu į paskutinę, auklėtojos Jolantos Kareniauskienės, pamoką.

 Tai šventė, kuri reiškia pabaigą, o tuo pačiu ir naują pradžią. Tai šventė, kuri kiekvienais metais vyksta vis kitiems. Tai šventė, kurios visi taip laukia, o jai atėjus susimasto. Gal dar ne laikas, gal dar pabūkim… 

Pasveikinti abiturientų atvyko Rokiškio savivaldybės vicemerė Audronė Kaupienė,  Obelių seniūnijos seniūnė Jūratė Šinkūnienė.

Abiturientus į salę atlydėjo pirmokėliai, kurie abiturientus išlydėjo savo nuostabiu pasirodymu, primindami jiems, kokie maži jie buvo.

Abiturientų tėveliai sveikino ir linkėjo gero skydžio žadėdami jiems besąlygišką paramą. Taip pat, pasveikinti atvyko ir pirmoji mokytoja Dalia Skeirienė.

Dalinamės paskutinio skambučio šventės akimirkomis:

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email