Paskutinė mokslo metų diena

Birželio 21 d. – paskutinė mokslo metų diena! Per pirmąsias pamokas moksleiviai, kartu su klasių auklėtojais, ruošėsi šventei. 5-7 ir I-II klasių mokiniai parengė  skaidres, kuriomis  pristatė savo klasės mokslo metų veiklas, keliones, švęstas šventes, ruoštus renginius.

  Gimnazijos direktorė įteikė padėkas mokiniams už gerą ir labai gerą mokymąsi, išdalijo šūsnį padėkų už dalyvavimą ir laimėjimą įvairiuose mokslo, meno, sporto ir kituose renginiuose, olimpiadose gautų iš VDU, Rokiškio savivaldybės, Rokiškio švietimo centro. Šurmuliuodami, linksmi ir  geros nuotaikos lydimi moksleiviai paliko mokyklą ir išvyko pasitikti vasaros!

Ačiū visiems už  puikius ir pilnus veiklos mokslo metus! Gerų atostogų!

 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email