Parodos „Sidabro vainikėlis“ laureatės

Utenos kraštotyros muziejuje vyko „Sidabro vainikėlio IX“ Rytų Aukštaitijos regioninio turo parodos uždarymas ir rezultatų paskelbimas. Konkursui darbus pristatė 36 jaunieji tautodailės meistrai iš Ignalinos, Anykščių, Molėtų, Rokiškio, Utenos, Visagino, Švenčionių ir Zarasų miestų bei rajonų.

 Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos mokines  Rūtą Kolosovaitę ir Skaistę Karaškevičiūtę, tapusias laureatėmis. Rūtos Kolososvaitės (mokytoja Gita Kolosovienė) kurtiems karpiniams buvo skirta I vieta. Jos kūryba buvo įvertinta ir specialiuoju V. Valiušio keramikos muziejaus prizu. Rūtos karpiniai gegužės mėnesį keliaus į respublikinį turą.

Skaistės Karaškevičiūtės (mokytoja Jolanta Kareniauskienė) velti darbeliai buvo įvertinti II vieta.

Dėkojame mokinėms už kantrų ir nuoseklų darbą puoselėjant liaudies meno tradicijas.

 

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email