foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Obelių gimnazijoje mes turime galimybę įgyti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokykloje vykdomas specialiųjų poreikių mokinių ir neformalusis vaikų švietimas, aktyvi socialinė, prevencinė, kultūrinė, sportinė ir pažintinė veikla. Pamokose taikomi modernūs mokymo ir mokymosi metodai, ugdymo procese naudojamos IKT.

Obelių gimnazija

www.obeliugimnazija.ltObelių gimnazija

Apie Obelių gimnaziją

Daugiau

Projektai

Apie vykdomus projektus

Daugiau

Neformalus ugdymas

Apie neformalų ugdymą...

Daugiau

Ugdymas karjerai

Apie ugdymą karjerai...

Daugiau


Pirmąją stovyklos dieną 1-4 klasių mokiniai apsilankykė Dapkų ūkyje Rokiškio rajone. Čia vaikų laukė meiliosios alpakos –Šokoladė, Irkius, Sniegė ir Markizas, vaikai džiaugėsi ančiukais, žąsiukais, viščiukais bei povais, matė stručių šokį, susipažino su žirgais ir poniukais, kurie labai mėgsta būti lepinami duonos kriaukšle.
Antrąją dieną stovyklautojai sveikatingumo žinias pasitikrino viktorinoje Gyvenk be vaistų. Susitikime Panevėžio apskrities Rokiškio vyriausiojo policijos Reagavimo skyriaus tyrėjų grupės specialistė Jolita Baltrūnienė vaikams priminė saugų elgesį gatvėje, važiavimą dviračiais bei vaikų vežimo automobiliu taisykles, šviesoforų signalų reikšmes bei pamokė, kaip saugiai elgtis vandenyje. Vėliau pradinukai dalyvavo zumbos užiėmime, kurią vedė Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė.
Trečiąją stovyklos dieną vaikai svečiavosi Laimono ir Jūratės Galvonų bityne Antazavės kaime, dalyvavo edukacinėje programoje Žvakių liejimas senoviniu būdu. Stovyklautojai aplankė ir Čičirių kaimą, Zarasų r. Čia vaikai pramogavo linksmoje edukacinėje programoje FUN.
Ketvirtąją dieną vaikai aplankė Rokiškio krašto muziejų bei kultūros centrą, sužinojo kaip gyveno mūsų prosenoliai bei turėjo galimybę pabūti aktoriaus vaidmenyje.
Penktąją stovyklos dieną pradinukai lankėsi Arklio muziejuje Anykščiuose bei autentiškoje XX a. pradžią menančioje troboje susipažino su mūsų etninės kultūros simbolio – duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Jie sužinojo apie senolių duonos kepimo papročius ir pagerbimo ritualus, šeimos tradicijas, susipažino su senoviniais buities rakandais. Kiekvienam vaikui buvo suteikiama galimybė pačiam suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo duonos kepalėlį. Kol kepė duonelė - skanavo kaimiškas vaišes.
Vyresniųjų klasių mokiniai 4 dienas su nakvynėmis stovyklavo kiek kitaip – jie laiką leido gamtos prieglobstyje, Leonardo Šablinsko kaimo sodyboje.
Stovyklautojus aplankė Lietuvos vaikų ir jaunimo centro psichologė Lina Straukė. Viešnia organizavo susipažinimo, komandos formavimo bei pasitikėjimo savimi užduotis ir sportines rungtis.
Mokiniai dalyvavo žygyje dviračiais aplankant Južinto ir Šavašos kraštovaizdžio draustinius, Antalieptės ir Baltriškių vienuolynus, Antalieptės marias, mitologinį Lūžų akmenį, Šveicarkos šaltinius, Verslavos piliakalnį, atliekant įvairias komandines bei kūrybines užduotis gamtoje ir apie gamtą, pakeliui maudėsi gaiviuose ežeruose. Kartu su stovyklautojais keliavo savanoris iš Ukrainos, kuris papasakojo dalyviams apie savanoriškos veiklos galimybes.
Jaunimas pramogavo parke Dainuvos nuotykių slėnis, įsikūrusiame Anykščių šilelio prieglobstyje ant Šventosios upės kranto.
Stovyklos metu taipogi vyko susitikimas su Panevėžio apskrities Rokiškio vyriausiojo policijos Reagavimo skyriaus tyrėjų grupės pareigūnais.
Organizuotos veiklos vaikams ir jaunimui suteikė didelį džiaugsmą ir paliko neišdildomų įspūdžių, jie pageidavo tokios stovyklos ateinančiais metais.
Nuoširdžiai dėkojame UAB Svaita už finansinę paramą organizuojant stovyklą.

2020 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved