Obeliečių diena gimnazijoje

Švenčiant Obelinių šventę mūsų miestelyje jau tradicija tapusi „Obeliečio diena“ gimnazijoje, sukvietė gausų būrį svečių ir bendruomenės narių į Obelių gimnazijos kiemą.

Tradiciškai buvo kviečiama pasodinti savo obelį prie gimnazijos esančiame „Obelių 100-mečio sode“. Savo obelis šiais metais pasodino Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, seimo narys Vidmantas Kanopa ir Obelių bendruomenės centro pirmininkas Virginijus Pupelis.

1-4 klasių mokiniai ir mokytojai stebėjo ir aptarė V.V. Lansbergio „Obuolių pasakos“ ekranizaciją „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“. 5-8 ir I-IV klasių mokiniai kartu su auklėtojais kūrė obelų sodo sargus — kaliauses ir jas eksponavo sodo prieigose.

Gimnazijos mokiniai ir bendruomenės nariai bei svečiai klausėsi gimnazijos Neformaliojo švietimo skyriaus moksleivių koncerto. Kinologė Sondra demonstravo dresuotų šuniukų pasirodymą bei surengė šaudymo iš lanko varžybas. Mažieji šventės lankytojai linksmai striksėjo ant batuto, jų taip pat laukė smagi pramoga „Linksmieji veidukai“ — pasirinktas piešinys ant veiduko. Šventės dalyviai susipažino su Nomedos ir Nerijaus mini-zoo gyvūnėliais, kuriuos galėjo pamaitinti ir paglostyti. Taip pat visus norinčius Nomeda ir Nerijus pavežiojo arkliu kinkytu vežimu.

Gimnazijos stadione visų dėmesį patraukė VW senovinių automobilių „Vabalų boulingas“. Nuotaikinga atrakcija prikaustė žiūrovų dėmesį, kai „vabalų“ vairuotojai, neišlipdami iš automobilių, žaidė boulingą ir varžėsi, kuriam pavyks numušti daugiausia kėglių.

Šventės metu netrūko linksmo klegesio, puikios nuotaikos, malonaus šurmulio ir įspūdžių.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email