• Konkursas Kovo 11d. „Žingsniuojanti klasė“

Kovo11

Konkurso rezultatai

• Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

2021 m. vasario 12 dieną per pirmas dvi pamokas Obelių gimnazijoje vyko Vasario 16-osios minėjimas, kurį organizavo istorijos mokytojos Dalia Kvedaraitė ir Miranda Nargelienė, muzikos mokytoja Rasa Bimbienė, dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Kareniauskienė, anglų kalbos mokytoja Reda Ruželienė, o vedė mokyklos prezidentė Marija Adomavičiūtė. Su švente visus pasveikino gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė, vaizdo įrašą, skirtą šiai dienai, parengė Laisvės kovų istorijos muziejaus darbuotojai. Minėjime savo darbeliais, muzika ir dainomis džiugino Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo (mok. Daiva Kundelienė), instrumentalistų (mok. Žana Kaladienė) ir meno (mok. Sigita Klemkaitė) studijas lankantys mokiniai.

• Obelinė 2019

Rugsėjo 6-8 dienomis Obeliai gyveno šventės ritmu, kurioje visko buvo daug - spalvų, pramogų, trankios muzikos, šventinės nuotaikos ir begalinio noro džiaugtis savo miestu. Obeliuose vyko tradicinė krašto šventė „Obelinė“! Šeštadienį obeliečius ir miesto svečius svetingai pasitiko gimnazija. Čia vyko šventinis koncertas, susitikimai bei aktyvios pramogos. Buvimą Obeliuose kraštiečiai vainikavo savo medžio sodinimu „100 obelų sode“. Tradiciškai šventės dalyviai buvo sutikti rudens gėlėmis ir gėrybėmis papuoštose miesto erdvėse.

• Obelinė 2020

Rugsėjo pradžia sukviečia ne tik mokinius į mokyklas, bet ir obeliečius bei miesto svečius į tradicinę, šiemet jau 18 metus organizuojamą „Obelinę“. Kaip įprasta, programoje siūloma daugybė veiklų, susitikimų vykstančių visame miestelyje net kelias dienas ir kviečiama pasodinti savo obelį prie gimnazijos esančiame „100-mečio obelų sode“.

• Virtualus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 10 dieną 4-5 pamokos metu, Teams platformoje, vyko virtualus Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas, kurį organizavo istorijos mokytojos Miranda Nargelienė ir Dalia Kvedaraitė, muzikos mokytoja Rasa Bimbienė, dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Kareniauskienė, anglų kalbos mokytoja Reda Ruželienė, o vedė mokyklos prezidentė Marija Adomavičiūtė ir Rūta Kolosovaitė. Minėjimas pradėtas Lietuvos himnu. Šventės metu, skaidrių ir filmuotos medžiagos pagalba, buvo pasakojama apie Nepriklausomybę, apie laisvuosius rinkimus į Aukščiausiąją Tarybą Lietuvoje ir Rokiškyje, rodomos ištraukos apie to meto Kovo 11- osios istorinius įvykius, pasakojama apie laisvę.