Pradinukai

• eTwinning projektas „SCHOOME“

3 klasės mokiniai nuo gegužės 7 d. dalyvauja eTwinning projekte „SCHOOME“. Projekte dalyvauja 96 mokyklos iš 31 Europos šalies: Ukrainos, Vokietijos, Gruzijos, Italijos, Latvijos, Kroatijos, Slovakijos, Lenkijos, Lietuvos, Airijos, Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Graikijos, Ispanijos, Jordanijos, Maltos, Moldovos Respublikos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Serbijos, Slovėnijos, Suomijos, Tuniso, Turkijos, Vengrijos, Šiaurės Makedonijos.

• Netradicinės fizinio lavinimo pamokos pradinukams

2020-10-02 gimnazijoje 1-4 klasių mokiniams labai smagiai praėjo netradicinės fizinio lavinimo pamokos su jogos trenere Greta Grušaite.

Trenerė vaikams priminė, jog kuo didesnis fizinis aktyvumas, tuo geresnė ir dvasinė žmogaus sveikata. Viešnia vaikus mokė jogos pozų, atliekamų drauge su sąmoningu kvėpavimu ir giliu atsipalaidavimu.