Neformaliojo švietimo skyrius

Mokyklos g. 6
  • Daiva Kundelienė

• Europos kalbų diena

Minint Europos kalbų dieną Europos kalbų diena – rugsėjo 26 d. Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms.

• Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė

• Jaukios Šv. Kalėdos namuose

Artėjant Šv. Kalėdoms Obelių gimnazijos Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo baigiamosios studijos (mokyt. Daiva Kundelienė) mokinė Akvilė Šablinskaitė įsitraukė į projektą „25 skambantys linkėjimai“, kurį organizavo laikraštis „Rokiškio Sirena“ kartu su Rokiškio r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi. Dalyvaujantys projekte nuotoliniu būdu siuntė sveikinimus, taigi tai buvo iššūkis, kurį drąsiai priėmė ir mūsų mokyklos mokinė.

• Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

2021 m. vasario 12 dieną per pirmas dvi pamokas Obelių gimnazijoje vyko Vasario 16-osios minėjimas, kurį organizavo istorijos mokytojos Dalia Kvedaraitė ir Miranda Nargelienė, muzikos mokytoja Rasa Bimbienė, dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Kareniauskienė, anglų kalbos mokytoja Reda Ruželienė, o vedė mokyklos prezidentė Marija Adomavičiūtė. Su švente visus pasveikino gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė, vaizdo įrašą, skirtą šiai dienai, parengė Laisvės kovų istorijos muziejaus darbuotojai. Minėjime savo darbeliais, muzika ir dainomis džiugino Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo (mok. Daiva Kundelienė), instrumentalistų (mok. Žana Kaladienė) ir meno (mok. Sigita Klemkaitė) studijas lankantys mokiniai.

• Malda pasauliui

Jau netrukus įpusės projektas, kuriame penkiolika vokalo studijos mokinių, vadovaujamų mokytojos Daivos Kundelienės, įsijungė į virtualų chorinės muzikos projektą „Malda pasauliui“, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Vilniaus muzikos mokykla „Ugnelė“.

• Obelinė 2019

Rugsėjo 6-8 dienomis Obeliai gyveno šventės ritmu, kurioje visko buvo daug - spalvų, pramogų, trankios muzikos, šventinės nuotaikos ir begalinio noro džiaugtis savo miestu. Obeliuose vyko tradicinė krašto šventė „Obelinė“! Šeštadienį obeliečius ir miesto svečius svetingai pasitiko gimnazija. Čia vyko šventinis koncertas, susitikimai bei aktyvios pramogos. Buvimą Obeliuose kraštiečiai vainikavo savo medžio sodinimu „100 obelų sode“. Tradiciškai šventės dalyviai buvo sutikti rudens gėlėmis ir gėrybėmis papuoštose miesto erdvėse.

• Obelinė 2020

Rugsėjo pradžia sukviečia ne tik mokinius į mokyklas, bet ir obeliečius bei miesto svečius į tradicinę, šiemet jau 18 metus organizuojamą „Obelinę“. Kaip įprasta, programoje siūloma daugybė veiklų, susitikimų vykstančių visame miestelyje net kelias dienas ir kviečiama pasodinti savo obelį prie gimnazijos esančiame „100-mečio obelų sode“.

• Obels žiedo giesmė-2019

Gegužės 30 dieną Obelių miesto aikštėje vyko 14-tasis mažų miestelių vaikų ir jaunimo vokalistų konkursinis festivalis „Obels žiedo giesmė-2019“. Festivalio globėjas, Lietuvos operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis, o ilgametė šventės organizatorė – Obelių gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus vokalo studijos mokytoja Daiva Kundelienė.

• Rajono dailės olimpiada

2021 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“. Rokiškio rajono mokinių dailės olimpiados atrankoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai : Amanda Pugžlytė (III g. kl.) ir Iveta Vaitkevičiūtė (III g. kl.). Mokines ruošė mokyt. Jolanta Kareniauskienė ir mokyt. Sigita Klemkaitė.

• Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Kas nutiko tada, prieš 30 metų, žino visi, o ypač mena tie, kuriems tragiški įvykiai įstrigę atminty. Sugebame susitelkti ir šiandien.

• Sigita Klemkaitė

• Su Mamyčių diena

Nuostabiąją gegužės pirmojo sekmadienio – Mamyčių dienos – šventę pasitikome gegužės 3 dieną. Obelių gimnazijoje šia proga vyko ugdomosios veiklos, skirtos Šeimai, po pietų mokyklos bendruomenę pakvietėme į meninę dienos dalį – Neformaliojo švietimo skyriaus mokinių koncertą ir darbų parodą.

• Žana Kaladienė