NŠS mokinės konkurso „Dainų dainelė“ dalyvės

 Mūsų gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus vokalo studijų baigiamąją klasę lankančios Akvilė Šablinskaitė ir Aistė Pitrėnaitė sausio 12-tą dieną  dalyvavo „Dainų dainelės“ konkurso I etape. Merginoms gitara akompanavo Rūta Kolosovaitė.  Šiam etapui ruošėsi 34 rajono mokiniai.

 Merginos atliko lietuvių liaudies dainą „Klausinėje man tevelis“, Lauros Remeikienės dainą „Pavasaris primezgė“ ir Ingridos Ručinskienės dainą „Noriu padėkoti“.

 Mokinių pasirengimą vertino kompetentinga komisija: pirmininkė – R. Lymano muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Mateikienė, nariai: tos pačios mokyklos direktorė Vilma Steputaitienė bei mokytoja Ligita Žiaugrienė, Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro muzikos mokytoja Giedra Markevičienė, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos muzikos mokytoja Aušra Kežutienė.

  Mūsų merginos šiame etape puikiai pasirodė ir keliauja į antrą etapą, kuris vyks sausio 26 dieną Kupiškyje. Tai galimybė parodyti save labai aukštos vertinimo kokybės konkurse bei pamatyti kitus, kas tikrai įneša nemažą indėlį į savęs pasitikrinimą, tobulėjimą, ieškojimus.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email