2021 m. vasario 12 dieną per pirmas dvi pamokas Obelių gimnazijoje vyko Vasario 16-osios minėjimas, kurį organizavo istorijos mokytojos Dalia Kvedaraitė ir Miranda Nargelienė, muzikos mokytoja Rasa Bimbienė, dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Kareniauskienė, o vedė mokyklos prezidentė Marija Adomavičiūtė. Su švente visus pasveikino gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė, vaizdo įrašą, skirtą šiai dienai, parengė Laisvės kovų istorijos muziejaus darbuotojai. Minėjime savo darbeliais, muzika ir dainomis džiugino Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo (mok. Daiva Kundelienė), instrumentalistų (mok. Žana Kaladienė) ir meno (mok. Sigita Klemkaitė) studijas lankantys mokiniai.

Jau netrukus įpusės projektas, kuriame penkiolika vokalo studijos mokinių, vadovaujamų mokytojos Daivos Kundelienės, įsijungė į virtualų chorinės muzikos projektą „Malda pasauliui“, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Vilniaus muzikos mokykla „Ugnelė“.

Kas nutiko tada, prieš 30 metų, žino visi, o ypač mena tie, kuriems tragiški įvykiai įstrigę atminty. Sugebame susitelkti ir šiandien.

Artėjant Šv. Kalėdoms Obelių gimnazijos Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo baigiamosios studijos (mokyt. Daiva Kundelienė) mokinė Akvilė Šablinskaitė įsitraukė į projektą „25 skambantys linkėjimai“, kurį organizavo laikraštis „Rokiškio Sirena“ kartu su Rokiškio r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi. Dalyvaujantys projekte nuotoliniu būdu siuntė sveikinimus, taigi tai buvo iššūkis, kurį drąsiai priėmė ir mūsų mokyklos mokinė.

Minint Europos kalbų dieną Europos kalbų diena – rugsėjo 26 d. Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms.