Gegužė – Šeimos mėnuo, o gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Minint šias šventes Rokiškio r. Obelių gimnazijos Neformaliojo švietimo skyrius suorganizavo vaikų koncertą ir meno darbų pristatymą, kuris įvyko gegužės 6 dieną virtualioje erdvėje.

Taip pat kviečiame pasigrožėti pristatymais apie šeimą, kuriuos sukūrė mokiniai.

2 thumb medium120 02021 m. gegužės 6 d. Ispanijoje surengtame tarptautiniame virtualiame konkurse „World art games“ (Pasaulio meno žaidimai) vokalo grupėje, nuotoliniu būdu, dalyvavo 5 klasės mokinė Urtė Ivanauskaitė. Neformaliojo švietimo skyriaus, vokalo pagrindinės studijos mokinė pasirodė puikiai surinkdama net 83 taškus ( iš 100 galimų) ir užėmusi II vietą.

Siautulingai sveikiname Urtę Ivanauskaitę ir jos mokytoją Daivą Kundelienę su nuostabiu pasirodymu!!!

2021 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“. Rokiškio rajono mokinių dailės olimpiados atrankoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai : Amanda Pugžlytė (III g. kl.) ir Iveta Vaitkevičiūtė (III g. kl.). Mokines ruošė mokyt. Jolanta Kareniauskienė ir mokyt. Sigita Klemkaitė.

2021 m. vasario 12 dieną per pirmas dvi pamokas Obelių gimnazijoje vyko Vasario 16-osios minėjimas, kurį organizavo istorijos mokytojos Dalia Kvedaraitė ir Miranda Nargelienė, muzikos mokytoja Rasa Bimbienė, dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Kareniauskienė, anglų kalbos mokytoja Reda Ruželienė, o vedė mokyklos prezidentė Marija Adomavičiūtė. Su švente visus pasveikino gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė, vaizdo įrašą, skirtą šiai dienai, parengė Laisvės kovų istorijos muziejaus darbuotojai. Minėjime savo darbeliais, muzika ir dainomis džiugino Neformaliojo švietimo skyriaus vokalo (mok. Daiva Kundelienė), instrumentalistų (mok. Žana Kaladienė) ir meno (mok. Sigita Klemkaitė) studijas lankantys mokiniai.