Rugsėjo 12 dieną, „Obelinės“ šventės proga, prie Obelių Laisvės kovų istorijos muziejaus vyko regioninis duetų ir tercetų šventinis konkursas „Skambėk, Obelija“.

Obelių gimnazijos neformaliojo švietimo skyrius sveikina visus su naujais mokslo metais ir kviečia prisijungti naujus narius, o senus - tęsti užsiėmimus jau pasirinktuose būreliuose. Jūsų vaikų pomėgiams šios studijos:
SMUIKO, FORTEPIJONO, ELEKTRINIŲ VARGONĖLIŲ, nemokamas būrelis "SKAMBANTYS GARSAI",
DAILĖS (piešimas, tapyba, keramika), nemokamas būrelis "MOLINĖJIMAI 3",
VOKALO (įžanginė, pažengusiems, baigiamoji).
Prašymus pateikti iki rugsėjo mėn. 13d.

Gegužė – Šeimos mėnuo, o gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Minint šias šventes Rokiškio r. Obelių gimnazijos Neformaliojo švietimo skyrius suorganizavo vaikų koncertą ir meno darbų pristatymą, kuris įvyko gegužės 6 dieną virtualioje erdvėje.

Taip pat kviečiame pasigrožėti pristatymais apie šeimą, kuriuos sukūrė mokiniai.

2 thumb medium120 02021 m. gegužės 6 d. Ispanijoje surengtame tarptautiniame virtualiame konkurse „World art games“ (Pasaulio meno žaidimai) vokalo grupėje, nuotoliniu būdu, dalyvavo 5 klasės mokinė Urtė Ivanauskaitė. Neformaliojo švietimo skyriaus, vokalo pagrindinės studijos mokinė pasirodė puikiai surinkdama net 83 taškus ( iš 100 galimų) ir užėmusi II vietą.

Siautulingai sveikiname Urtę Ivanauskaitę ir jos mokytoją Daivą Kundelienę su nuostabiu pasirodymu!!!