foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Obelių gimnazijoje mes turime galimybę įgyti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokykloje vykdomas specialiųjų poreikių mokinių ir neformalusis vaikų švietimas, aktyvi socialinė, prevencinė, kultūrinė, sportinė ir pažintinė veikla. Pamokose taikomi modernūs mokymo ir mokymosi metodai, ugdymo procese naudojamos IKT.

Obelių gimnazija

www.obeliugimnazija.ltObelių gimnazija

Apie Obelių gimnaziją

Daugiau

Projektai

Apie vykdomus projektus

Daugiau

Neformalus ugdymas

Apie neformalų ugdymą...

Daugiau

Ugdymas karjerai

Apie ugdymą karjerai...

Daugiau

Gruodžio 10 dieną gimnazijoje vyko neįprastos biologijos – chemijos pamokos gimnazinių klasių mokiniams. Pamokas vedė mėgintuvėlis. lt edukatoriai, kurių metu mokiniai susipažino su smalsiais, žingeidžiais žmonėmis, kurių svajonės bei pastabumas atvedė prie sėkmingai, nesėkmingų klaidų. Ir kurie įrodė, kad net atsitiktinumas dažnai atveda mus prie didžiojo atradimo. O tokių asmenybių mokslo istorijoje gausu, todėl išrinko įdomiausius, bei tinkančius prie eksperimentų, kuriuos mokiniai turėjo galimybę išbandyti patys.
Mokiniai susipažino su sausu ledu ir turėjo galimybę su juo paeksperimentuoti, paskanavo šaldytų spragėsių, eksperimentavo su spalvomis, laikė ugnį savo rankose.
Pamoka pralėkė nepastebimai palikdama daug įspūdžių ir naujų potyrių.
Parengė Dovilė Savickaja

2020 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved