Meninių darbų paroda „Visi skirtingi – visi lygūs 2022“

Rokiškio rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba organizavo meninių darbų parodą „Visi skirtingi – visi lygūs 2022“ . Prieš šventiniu laikotarpiu vyko parodos uždarymui skirtas renginys. Džiugu, jog tarp pristačiusių savo dailės darbus 41 rajono ugdymo įstaigų vaikų yra ir mūsų gimnazijos atstovai. Tai – Mantas Norvilas Pauliukas (3 kl.), Aistė Mažeikaitė ( 5 kl.), Erika Gelžinytė ( II kl.),  Dija Nišanovaitė ( II kl. ). Mokinius dalyvauti paskatino ir pasiruošti padėjo specialioji pedagogė Elvyra Jočytė bei logopedė Rasa Kundelienė. Piešinių tema – „Saugokime žemės planetą“. Darbus vertino kompetentinga komisija – dailininkas, dailės mokyklos mokytojas ekspertas Arūnas Augutis, dailininkas ir dailės mokytojas Sigitas Daščioras bei Senamiesčio progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė. Parodos uždarymo metu komisijos nariai padėkojo dalyviams, džiaugėsi vaikų   kūrybiškumu. Keturių darbų autoriams įteikti pagrindiniai prizai, kuriuos įsteigė Rokiškio Rotary klubas. Labai džiaugiamės, kad vienas iš jų – mūsų gimnazijos 3 klasės mokinys Mantas Norvilas Pauliukas. Renginio dalyvius aplankė Kalėdų senelis. Šventinę nuotaiką sukūrė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinės ir mokytojos.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email